Odhlašování dětí z MŠ E-ŠKOLA

Den Otevřených dveří/День відкритих дверей

Važení rodiče,

dne 28.4.2022 se bude v naší mateřské škole konat Den otevřených dveří. Přístupné Vám budou obě budovy současně (MŠ Helsinská & MŠ Čapka Choda).

Navštívit můžete kteroukoliv z našich tříd a to od 8:30-11:30 a 14:30-16:30. V dopoledních hodinách budete moci nahlédnout do vzdělávacích aktivit dětí a odpoledne v případě přívětivého podnebí strávíme společný čas na zahradě školy.  Také se můžete v rámci této návštevy doptat na potřebné informace spojené se zápisem do MŠ, popřípadě si vyzvednout dokumentaci nutnou k zápisu k předškolnímu vzdělávání. 

Těšíme se na Vás a Vaši ratolest!

Vedení školy a kolektiv. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шановний батьку,

28.4.2022 відбудеться в нашому дитячому садку День відкритих дверей. Обидві будівлі будуть доступні для вас одночасно (дитячий садок Гельсінкі & Дитячий садок Чапка Чода).

Ви можете відвідати будь-який з наших класів з 8:30-11:30 і 14:30-16:30. Вранці ви зможете заглянути в виховну діяльність дітей, а в другій половині дня в разі приємного клімату ми проведемо час разом в саду школи. Ви також можете попросити необхідну інформацію, пов'язану з зарахуванням до дитячого садка під час цього візиту, або забрати документацію, необхідну для зарахування до дошкільної освіти. 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами та Вашою дитиною!

Керівництво школи та команда.